Balony z Brandingiem Logo

Witaj w świecie balonów z personalizacją, gdzie Twój brand umieszczony na balonie z pewnością przyciągnie uwagę. Nasze balony z logo to nie tylko kreatywny element dekoracyjny każdego wydarzenia firmowego, ale przede wszystkim skuteczna i radosna forma reklamy. Wyobraź sobie Twoje logo, unoszące się z gracją w powietrzu, przyciągające wzrok uczestników targów, konferencji czy imprez firmowych. Takie właśnie są nasze balony – kreatywny widok, który zostaje w pamięci na długo.

WYSYŁKA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Nadruk na balonach lateksowych do zamocowania na patyczkach.

Oferujemy nadruk na balonach lateksowych już od 30 sztuk! Wybierz z szerokiej gamy kolorów pastelowych lub metalizowanych i spersonalizuj balon nadrukiem w jednym, dwóch, bądź trzech kolorach.

więcej szczegółów

DOSTAWA W WARSZAWIE

Personalizowane bukiety balonowe z helem do rozstawienia na Twoim evencie.

Przygotowujemy balony z personalizacją, a następnie napełniamy je helem i dostarczamy jako gotową dekorację prosto na Twój event. Dostarczamy balony napełnione helem wyłącznie na terenie Warszawy.

więcej szczegółów

Jak Zamówić Balony z Twoim Nadrukiem?

1. Podaj ilość balonów.
2. Prześlij nam plik z logo do wyceny (cena zależy od ilości kolorów nadruku).
3. Balony z helem czy na patyczkach?
4. Podaj termin realizacji (minimum 3-5 dni roboczych).

WYSYŁKA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Wyślij prezent od znanej marki wraz z personalizowanym balonem.

Mamy doświadczenie w wysyłaniu balonowych przesyłek z prezentem od znanych marek, które najcześciej kierowane są do liderów opinii - influencerów, dziennikarzy, ale również stałych klientów czy pracowników marki. Dołączamy materiały prasowe, ocechowujemy opakowania, wysyłamy Twój produkt w pięknej balonowej oprawie, przejmując całą logistykę.

więcej szczegółów