Balony z helem z dostawą do domu w Warszawie - SKONTAKTUJ SIĘ - 786832850

Brama balonowa - łuk z balonów - girlanda

Łuk balonowy, brama balonowa, kolumny z balonów lub girlanda to dekoracja która świetnie sprawdzi się w witrynie sklepowej. Często wybierana jako dekoracja na otwarcie lokalu, nowego miejsca, powrót do biura. Wygięty pas balonów lub brama w kształcie prostokąta zwraca uwagę z daleka. Dekoracja typu brama, kolumna, słup z balonów wykonywana jest na specjalnym stelażu. To nieśmiertelna reklama wykorzystywana przy wielu jubileuszach i akcjach promocyjnych. Nasza usługa jest kompleksowa, przyjeżdżamy na miejsce wydarzenia, montujemy dekorację i w wyznaczonym terminie demontujemy. Pobieramy zwrotną kaucję za stelaż.

 

Brama balonowa dla iSpot Brama z balonów
Niebieska brama balonowa
 Dekoracja na otwarcie lokalu Brama balonowa z nadrukiem Słup z balonów kolumna balonowa
Srebrna brama balonowa Kolumna balonowa z logo firmyGirlanda balonowa
Kolorowa brama balonowa  Brama organicznaBrama tęcza  Tęcza z balonów Brama balonowa dla KFC Kolumny balonowe czerwone
Girlanda balonowa dekoracja biura 

Bukiety balonowe z logo

Wykonujemy nadruk na balonach lateksowych, personalizujemy balony foliowe. Nasza usługa jest kompleksowa. Wysyłamy wizualizację, wykonujemy nadruk na balonach, napełniamy balony helem i jako gotowe bukiety balonowe dostarczamy w dniu eventu. 

Minimalna ilość zamówienia dla balonów lateksowych z nadrukiem jednokolorowym to 50 sztuk. Balony foliowe personalizujemy już od 1 sztuki.

Złote balony z nadrukiem  Balony z logo czerwonym
Balony z logo na event firmowy

 

Ścianki jubileuszowe

Balony dają ogromne możliwości aranżacji, dzięki temu możemy przygotować dekorację balonową każdego wydarzenia. Mamy głowy pełne pomysłów i duże doświadczenie dlatego chętnie podejmiemy się nowych wyzwań. Same balony to jednak nie wszystko. Stelaże, ścianki, ledony, kwiaty. Nasze dekoracje to przede wszystkim dbałość o szczegóły.

Ścianka do zdjeć z balonów Dekoracja balonowa na ściance