Balony z helem z dostawą do domu w Warszawie - SKONTAKTUJ SIĘ - 786832850

Balony z nadrukiem Warszawa - balony z Twoim logo lateksowe i foliowe

Wykonujemy nadruk na balonach lateksowych (gumowych) już od 30 sztuk. Kolor balonika dobieramy z dostępnych kolorów z palety balonów pastelowych lub metalizowanych. Nadruk na balonie może być jedno lub kilkukolorowy. Znajdziesz u nas również nietypowe czarne balony z białym logo.

Nasza usługa jest kompleksowa. Wysyłamy wizualizację, wykonujemy nadruk na balonach, napełniamy balony helem lub powietrzem i jako gotowe bukiety balonowe dostarczamy w dniu eventu na terenie Warszawy.

Wysyłając zapytanie nie zapomnij o:
- ilości balonów lateksowych z logo (minimum 30 sztuk),
- dodaj do wiadomości logo które chcesz umieścić na balonie,
- terminie realizacji (minimum 3-5 dni roboczych).

poproś o wycenę: warsawballoonmakers@gmail.com 

Wykonujemy nadruk na balonach foliowych już od 1 sztuki. Balony z własnym nadrukiem, które możemy personalizować mają kształt serduszka, gwiazdki, kółka. Kolor balonika dobieramy z dostępnych kolorów. Sposób personalizacji balonów foliowych zależy od nakładu oraz terminu realizacji. Wielokolorowy nadruk to 3-5 dni roboczych. Balony z prostym logo w jednym kolorze personalizujemy z dnia na dzień!

 

Balony lateksowe z nadrukiem Balony lateksowe z logoBalony z nadrukiem warszawa balony foliowe z własnym logoBalony z nadrukiem Warszawa Balony z logo bukiet z helem WarszawaBalony foliowe ze złotym nadrukiem na balonie Bukiet balonów foliowych z logo z helem

 

Przezroczyste balony z nadrukiem - kampania kreatywna

Mamy doświadczenie w wysyłaniu balonowych boxów z prezentem od znanych marek do influencerów. Korzystamy z balonów najwyższej jakości, gwarantujemy terminowość, dbałość o szczegóły i standaryzację przesyłek. Dołączamy materiały prasowe, ocechowujemy opakowania, wysyłamy Twój produkt w pięknej balonowej oprawie, przejmując całą logistykę. Wysyłka kreatywna obejmuje całą Polskę.

 

  

 

 

.
 wysyłka kreatywna dla marki Douglas
wysyłka kreatywna dla marki apart 

  

Balony z własnym nadrukiem Warszawa

Złote balony z nadrukiem  Balony z logo czerwonymBalony giganty z logo Balony na otwarcie biura

 

Formularz kontaktowy