Wysyłka kreatywna od marki Apart z okazji Dnia Dziecka.

Z okazji 1 czerwca - dnia najmłodszych wraz z marką Apart mieliśmy przyjemność przygotować balonowe boxy z produktami. Wysyłka kreatywna promowała kolekcję Kids Collection stworzoną z myślą o młodszych i nieco starszych dzieciach.

Wysyłka kreatywna to przede wszystkim wspaniały pomysł na promocję nowego produktu, zarówno w mediach społecznościowych jak i wśród liderów opinii.  Zdjęcia wyskakujących balonów z logiem marki jeszcze długo wirowały w internetowych relacjach. Musimy przyznać, że radość z niespodziankowego balonika wypełnionego helem otrzymanego w Dniu Dziecka to ogrom niezapomnianych pozytywnych emocji, które podkręciły dodatkowo wspaniałe prezenty od Apart.

W WARSAW BALLOONMAKERS zawsze dbamy o piękną i kreatywną wysyłkę giftboxów. Dołączamy materiały prasowe, ocechowujemy opakowania, wysyłamy balony z prezentem od marki. 

Jako jedyni wysyłamy balony w obustronnie białym kartonie, czyli takim który jest biały wewnątrz i na zewnątrz. Taki karton oprócz swoich walorów estetycznych jest również przygotowany na wysyłkę przy pomocy firm spedycyjnych. Karton jest gruby, wykonany z tektury pięciowarstwowej co zdecydowanie zmniejsza ryzyko uszkodzenia boxów z produktami.

Współpraca z WARSAW BALLOONMAKERS przy akcjach samplingowych, seedingowych, czy PR-owych to przede wszystkim kompleksowa usługa. Po ustaleniu szczegółów wysyłki oraz przekazaniu nam materiałów promocyjnych zajmujemy się wysyłką, kompletowaniem, personalizowaniem i insertowaniem produktów marki. Mamy duże doświadczenie przy współpracy z agencjami i znamy się na balonach!

balonowe boxy z produktami wysyłka kreatywna 

Powrót do blogu