Girlanda balonowa na osiemnaste urodziny czyli tło do pamiątkowych zdjęć.

Każde urodziny to wyjątkowy czas, ale trzeba przyznać, że osiemnaste urodziny w których formalnie wkracza się w dorosłość to jedna z ważniejszych chwil w życiu młodego człowieka. Impreza urodzinowa powinna być huczna, a dekoracje wyjątkowe. Jedną z naszych inspiracji na 18 urodziny jest ścianka z balonów, która posłuży jako tło do pamiątkowych zdjęć lub wypełni niezbyt elegancki kąt sali. 

W podwarszawskim Pałac Zdunowo mieliśmy zaszczyt przygotować dekorację na złotym siedmiokątnym stelażu w kolorach bieli i przepięknego chromowego złota. Girlanda balonowa powstała specjalnie na 18 urodziny, ale idealnie sprawdzi się również jako ścianka z balonów na chrzest czy ścianka z balonów na roczek. Dekoracja za stołem Państwa Młodych czy też ołtarz ślubny.

Kolorystyka dekoracji jest dowolna, dekorację montujemy na miejscu wydarzenia, a następnie demontujemy w wyznaczonym terminie. Dekorację balonową możemy rozwinąć o żywe kwiaty, liście, suszone bukiety dopasowując w ten sposób do estetyki wnętrza i charakteru wydarzenia.

girlanda balonowa z listkami biała girlanda balonowa na stelażudekoracja sali na 18 urodziny

girlanda z balonów złoto biała
   
Powrót do blogu