Safari girlanda z motywem dżungli z liśćmi palmy jako dekoracja urodzinowa na dziecięce przyjęcie dla chłopca.

W Warszawskim Wawrze na początku marca mieliśmy okazję wykonać wspaniałą dekorację balonową, tak zwaną girlandę balonową w klimacie dżungli z lekkim dodatkiem urodzin w stylu safari.

W tym sezonie zdecydowanie najwiecej zapytań o dekorację balonową dotyczy dziecięcych przyjęć urodzinowych i nie ma się co dziwić, bo po wielu miesiącach społecznej izolacji szykuje się sezon, miejmy nadzieję obfitujący w niezliczone garden party z najróżniejszymi motywami przewodnimi. Lwy, zebry, żyrafy i misie koala to wspaniały pomysł na urodziny w stylu safari. 

Wychodzimy na przeciw trendom i polecamy naszą girlandę balonową utrzymaną w tematyce dżungli w pięknych kolorach zieleni. Girlanda urodzinowa safari została wykonana z balonów dubble stuffer, dodaliśmy do girlandy balonowej żywe liście monstery i balony zwierzątka, aby girlanda balonowa prezentowała się niczym prawdziwa dżungla w domu. 

Dekorację balonową wykonujemy na miejscu wydarzenia, dbamy o każdy szczegół, przyjeżdżamy na miejsce, montujemy dekorację. Motyw przewodni ustalamy minimum miesiąc wcześniej. Dekorujemy balonami przyjęcia prywatne i wydarzenia biznesowe w Warszawie.

Kontakt: warsawballoonmakers@gmail.com

  

girlanda dżungla urodziny motyw safari roczek dekoracja safari girlanda dżungla, zielone balony, zebra, liść monstery
urodziny dzungla
Powrót do blogu