Wysyłka kreatywna dla zwycięzców konkursu "The best product" portalu Ofeminin

Na początku kwietnia mieliśmy przyjemność przygotować personalizowane balonowe giftboxy dla portalu Ofeminin, stanowiące główny element kreatywnej wysyłki dla laureatów konkursu "The best product" nagrodzonych przez klub ekspertek Ofeminin. Każda z balonowych przesyłek zawierała ekskluzywną statuetkę okolicznościową oraz bilecik z serdecznymi gratulacjami.

Ale to nie wszystko!
Chcieliśmy, aby nasza wysyłka była nie tylko elegancka, lecz także pełna radości i pozytywnej energii. Dlatego też każdy przeźroczysty balon typu bubble został ocechowany logiem portalu Ofeminin. To drobny, lecz istotny szczegół, który sprawił, że prezent zyskał unikalny charakter.

A co było wewnątrz balona?
Pomarańczowe konfetti, które dodało mu lekkości i świeżości, tworząc niepowtarzalny efekt wizualny.

Identyfikacja wizualna całej wysyłki utrzymana była w kolorze fioletowym, w połączeniu z kolorem pomarańczowym, nawiązującym do charakterystycznych barw portalu Ofeminin. Dzięki temu całość była spójna i jednocześnie wyrazista.

Realizacja tej kreatywnej wysyłki była dla nas niezwykłą przyjemnością. Cieszymy się, że mogliśmy współpracować przy tworzeniu balonowych niespodzianek dla wyjątkowego portalu dla kobiet Ofeminin.

 

Powrót do blogu