Kolumny balonowe z okazji otwarcia "Ciasto i Farsz" w centrum handlowym Skorosze.

Przy wyborze dekoracji balonowej z okazji otwarcia nowego punktu w galerii handlowej na uwadze warto mieć konstrukcję balonową zwaną kolumną balonową. Słup balonowy jest alternatywą dla bramy czy girlandy balonowej, najbardziej popularnych dekoracji balonowych umieszczanych w witrynie sklepowej.

Kolumna balonowa to pas balonów umieszczony na balonowym stelażu. Jakość wspornika ma ogromne znaczenie. Nasze stelaże są ciężkie, metalowe i estetyczne, dzięki czemu dekoracja jest trwała i stabilna.

Słup balonowy różni się od bramy balonowej szybkością montażu, ilością zajmowanego miejsca oraz możliwością przeniesienia lub przesunięcia konstrukcji balonowej. Jest to ogromna zaleta dekoracji, której nie można pozostawić na noc w miejscu w którym może zostać zniszczona, może przeszkadzać lub chcemy przedłużyć jej żywotność nie pozostawiając na noc dekoracji balonowej na dworzu.

Kolumnę balonową montujemy na miejscu wydarzenia, kolorystyka dobierana jest do kolorów marki. Słup balonowy może być różnej wysokości, dostosowujemy wymiar do witryny sklepowej. W wyznaczonym terminie dekoracja jest przez nas demontowana.

Kolumna balonowa zwiększa dostrzegalność marki. Przedstawia nowy punkt sprzedaży gościom galerii. Balony zawsze przyciągają uwagę i zainteresowanie klientów.

Zapraszamy do rezerwacji terminów!

kolumna balonowa slup balonowyKolumna balonowa na otwarcie lokalu w centum handlowym

Powrót do blogu