Dekoracja witryny sklepowej dla marki TOUS, czyli jak przyciągnąć uwagę klienta przed Świętami.

Witryna sklepowa ma za zadanie przyciągać uwagę klienta. W chwilach kiedy szał przedświątecznych zakupów ogrania większość z nas, a w centrach handlowych do wyboru mamy dziesiątki propozycji, warto zachęcić niezdecydowanych gości do odwiedzin.

Razem z marką Tous mieliśmy przyjemność przygotować wyjątkową kolumnę balonową i bramę z balonów, która musiała lśnić!


Dwie warszawskie galerie handlowe, dwie różne dekoracje. Dekoracje nawiązujące do kolekcji biżuterii marki Tous. Trzy kolory: złoty, srebrny oraz różowozłoty. Użyliśmy zjawiskowych balonów z linii premium z efektem chrom, aby lśniły i przyciągały uwagę klientów. Dodatkowo nasze dekoracje zostały zabezpieczone przed warunkami panującymi w galerii handlowej. W galerii Młociny powstała dekoracja, której zadaniem było uwydatnienie znaku / logo marki Tous. Wykonaliśmy bramę balonową wysoką na ponad cztery metry. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca w galerii Północnej w Warszawie zdecydowaliśmy się na kolumnę balonową.

Zależało nam, aby dekoracja przyciągała uwagę gości galerii i jasno zaznaczała obecność marki Tous.

Dzięki wcześniejszej współpracy i zaufaniu do naszych umiejętności mieliśmy możliwość stworzenia wyjątkowej dekoracji. Tak powstała w pełni personalizowana kolumna balonowa uwieńczona kształtem wypełnionym balonami - misiem marki Tous.

 brama balonowa złotakolumna balonowa szablon z balonówLogo wypełnione balonami

Powrót do blogu