Dekoracja balonowa stolika w restauracji z okazji baby shower.

Przyjecie dedykowane przyszłej mamie, nazywane Baby Shower, najcześciej organizowane przez najbliższą przyjaciółkę to idealna okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych, zrelaksowania się przed porodem i obdarowania przyszłej mamy praktycznymi prezentami dla noworodka.

Baby shower po polsku czyli bociankowe organizowane jest w zaciszu domowym lub w restauracji, gdzie łatwiej zapewnić poczęstunek gościom i pozostawić spotkanie do ostatniej chwili jako niespodziankę. 

Warto zadbać o odpowiednią oprawę imprezy. Balonowa dekoracja to absolutny must have Baby Shower!

Balony giganty czyli 60 cm kule napełnione helem umieściliśmy na stole w restauracji The Eatery. Kolor balonów dobraliśmy do wnętrza lokalu. Zdecydowaliśmy się na wybór koloru pistacjowego oraz pięknego beżu.

Dodatkiem nadającym charakter przyjęcia z okazji narodzin dziecka stał się miś trzymający bukiet balonów. Jedynie delikatne akcenty koloru niebieskiego nienachalnie zdradzały płeć dziecka. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Udekorujemy z przyjemnością przyjęcie z okazji baby shower.

Dekoracja balonowa na baby shower chłopiec  pistacjowo zielona dekoracja na baby shower w restauracji  dekoracja stolika w restauracji bociankowe

Powrót do blogu