Dekoracja balonowa na kole w Focus Hotel Premium Warszawa

 

Dekoracja balonowa tworzona w stylu organicznym to profesjonalna dekoracja balonowa stworzona ze specjalnie związanych balonów napełnionych powietrzem o różnej wielkości, które jak wydawać by się mogło tworzą chaos, jednak wprawiony dekorator dzięki swojej wyobraźni z łatwością skomponuje z nich estetyczną i ciekawą dekorację balonową. Dekoracja organiczna tworzona jest z balonów różnej wielkości, przede wszystkim 12", 24", 36" i malutkich 5" baloników. Dekoracja balonowa w tym stylu nazywana jest girlandą organiczną.

Charakterystyka girlandy balonowej na kole. 

Dzięki stelażowi możemy stworzyć dekorację okrągłą, którą ciężko uzyskać bez odpowiedniego wsparcia.  Girlanda balonowa utrzymuje się długo, balony napełnione powietrzem są bardziej odporne na zmiany temperatury od balonów napełnionych helem. Nie jest to bez znaczenia w dużych klimatyzowanych salach, bo rownież w nich przy dużej ilości gości temperatura jest zmienna. Do dekoracji na kole możemy dodać ledon, dekorację z suszonych traw lub kwiatów, dekorację z żywych roślin lub tablicę z napisem sprawiając że jest jeszcze bardziej ciekawa i dekoracyjna. 

Koło z balonami - na co zwrócić uwagę?

Girlanda balonowa na kole wybierana jest często jako dekoracja do pamiątkowych zdjęć, jej umiejscowienie czy dodatki warto dopasować do charakteru przyjęcia, ale również do walorów estetycznych samej sali. Nawet przepięknie wykonana girlanda balonowa na kole straci urok postawiona w samym oknie, a bez odpowiedniego tła oraz białego pcv rozkładanego na podłodze dekoracja nie zasłoni brzydkiej ściany czy niezbyt modnej wykładziny z lat dziewięćdziesiątych. Balony napełnione powietrzem elektryzują się, przyciągając wszelkie paproszki, kurz, sierść czy włosy - sala w której dekoracja jest przygotowywana powinna być dobrze posprzątana przed realizacją dekoracji balonowej na kole.

Zasady wykonania dekoracji?

Girlandę balonową na kole wykonujemy na miejscu wydarzenia. Do realizacji dekoracji potrzebujemy miejsca, dostępu do prądu, względnej ciszy (jeśli odbywają się próby muzyczne zabieramy słuchawki) oraz czasu. Czas wykonania dekoracji od momentu rozłożenia stelaża do momentu zakończenia montażu girlandy balonowej to około 3h. W ustalonym terminie rozbieramy dekorację demontując girlandę balonową, zabieramy stelaż balonowy w kształcie koła. Zawsze pozostawiamy po sobie porządek.

Dekoracja balonowa na wesele stelaż na kole Warszawa Dekoracja balonowa na kole jako tło do wspólnych weselnych zdjęć jak zrobic balony na kole
Jak samemu zrobić stojak na balony?
Powrót do blogu