Basen pełen balonów, nie tylko na wesele.

W naszej pracy ogromnie cenimy sobie współpracę z agencjami eventowymi. Agencje zapewniają swoim klientom kompleksową obsługę wydarzeń pod kątem artystycznym, organizacyjnym i multimedialnym. Współpraca z dobrą agencją to przede wszystkim na ostatni guzik dopięte najdrobniejsze szczegóły dekoracji. Tym razem do współpracy przy dekoracji balonowej, integracyjnego pikniku w Parku Rekreacyjno - Biznesowym Las Woda niedaleko Warszawy, zostaliśmy zaproszeni przez agencję Gawra Warszawska.

Udekorowaliśmy balonami hotelowy basen. Dwa rozmiary balonów unoszących się nad taflą wody pozwoliły na stworzenie wspaniałej scenografii biznesowego eventu.

Ogromnych rozmiarów balonowe kule są wspaniałą propozycją dekoracji nie tylko biznesowej, ale również dekoracji weselnej. Niekoniecznie w basenie, a w ogrodzie, na sali weselnej, w kościele! są nieocenionym tłem do fotografii ślubnych. Wyobraźcie sobie kościół pełen balonowych olbrzymów! Między ławkami, w tajemniczym świetle świątyni. Chyba nie ma nic piękniejszego.

Balony na wesele

balony z helem w basenie Balony olbrzymy z helem w baseniebalony w basenie

 

Powrót do blogu

Napisz do nas!