Balony foliowe z personalizacją złote logo na białym balonie

Personalizowane balony z helem wspaniale dopełniają wydarzenia firmowe, stają się dodatkiem do jubileuszy. Witają pracowników wracających do biura. Są nieodzownym dodatkiem na otwarcia nowego miejsca w centrach handlowych, zdobią pikniki, wydarzenia dla dzieci.
.
Personalizowane balony na hel foliowe z prostym logo wykonujemy już od 1 sztuki. Balon foliowy z własnym nadrukiem może być w kształcie kółka, gwiazdki, serduszka. Kolor balonu foliowego z logo wybieramy z dostępnych kolorów. 
.
Jak personalizujemy balony foliowe?
Balony personalizujemy zarówno nadrukiem (więcej kolorów i dłuższy czas realizacji) lub specjalną kurczliwą folią. Balony personalizowane przy pomocy folii proponujemy dla znaków firmowych nieskomplikowanych jednokolorowych lub maksymalnie dwukolorowych. Kolorystyka jest ograniczona, a wzór wycinamy na ploterze. 
Nie jest to jednak przeszkodą do stworzenia przepięknych realizacji co widać na poniższym zdjęciu naszej realizacji dla gabinetu kosmetycznego Wizart Studio. Białe balony foliowe napełnione helem z logo w kolorze złotym. 
.
białe balony foliowe z helem z personalizacją
bukiet białych balonów foliowych napełnionych helem z logo w złotym kolorze
Powrót do blogu